Áčko mužů porazilo Zlíchov 2:0

V sobotu na svém stadionu porazilo áčko suchdolských mužů FK Zlíchov 1914 „B“ 2:0 góly Michala Zatrapy a Dušana Blahy. Zdolali tak mužstvo, které je v tabulce nad nimi. Nyní jsou se 16 body na osmém místě, právě pod Zlíchovem s 20 body.

Mužstvo nastoupilo v sestavě Roman Petr, Jakub Mechl, Milan Bradáč, Tomáš Riedel, Michal Zatrapa, Martin Formánek, Pavel Gregor, Šimon Ilyk, David Bělčický, Trojan Tomáš a Jiří Trojan. Z lavičky nastoupili Dušan Blaha a Hieu Tran Ngoc. Sešlo se tradičních třicet diváků.

Příští zápas čeká Slavoj Suchdol v sobotu 21. května od 17 hodin na hřišti Sokola Stodůlky „B“.

Mladší dorost podlehl Běchovickým Sršňům na vlastním hřišti 1:8 a je s nulou bodů na konci tabulky. V neděli 22. května od 17 hodin nastoupí proti mužstvu SK Viktoria Štěrboholy.

Přípravka hrála ve Stodůlkách

Starší přípravka vyrazila v sobotu na mistrovský zápas do Stodůlek, kde nás čekal soupeř 1999 PRAHA. Hrálo se na trávě od 10:30. Výsledek nebyl lichotivý, prohráli jsme 9:2 (2:0, 1:1, 5:0, 1:1).

V 5. minutě soupeř dal úvodní branku na 1:0. Ve stejné minutě měl šanci Adam Kybal, který trefil brankáře. V 6. minutě Michal Váňa střílel nad bránu. V 9. minutě Tomáš Zitta střílel do brankáře. V 9. minutě soupeř zvýšil na 2:0. Ve 12. minutě střílel Dan Marek, ale brankář vytáhl míč na roh.

Po první čtvrtině jsme prohrávali 2:0. Ve druhé čtvrtině šel do brány Martin Šíp místo Bertíka Kreisla. V 15. minutě měl šanci Bertík Kreisl, ale střela šla těsně vedle. V 17. minutě Michal Váňa střílel vedle. V 18. minutě Adam Kybal střílel také vedle. Ve 22. minutě soupeř dal branku na 3:0. Ve 23. minutě Lukáš Krejza střílel těsně vedle. Ve stejné minutě Adam Kybal snížil na 3:1. Po druhé čtvrtině to bylo 3:1.

Ve třetí čtvrtině šel do brány Bertík Kreisl. Ve 27. minutě soupeř dal branku na 4:1. Ve 33. minutě Michal Váňa střílel těsně vedle. Ve 36. minutě soupeř zvýšil na 5:1. Ve 37. minutě to bylo už 6:1. Ve 38. minutě to bylo už 7:1. Ve 39. minutě 8:1. Po třetí čtvrtině 8:1.

Ve čtvrté čtvrtině šel do brány Martin Šíp. Ve 41. minutě Martin Šíp vyrazil střelu soupeře. Ve 44. minutě Martin Šíp vyrazil míč a dorážce už brance nezabránil a bylo to 9:1. Ve 45. minutě Radovan Zachoval po asistenci Martina Selingera snížil na 9:2. V 51. minutě Tomáš Zitta střílel, ale trefil brankáře.

Příští zápas se odehraje na Suchdole v pátek 20. května od 17 hodin s Bílou Horou. Ta je o dva body před námi na 6. místě.

Mladším žákům se doma vůbec nevedlo. S mužstvem FC Přední Kopanina prohráli 1:16. Tuto neděli od 11 hodin nastoupí na hřišti SK Střešovice 1911. Bude to těžký zápas, Střešovice jsou šesté, naši mladší žáci na předposledním, devátém místě.