V minulém kole uspěla jen starší přípravka

V zápasech minulého kola z mužstev Slavoje Suchdol uspěla jen Starší přípravka. Muži A nestačili doma na FC Přední Kopanina B 2 : 4 (1:3), béčko mužů prohrálo doma s ČVUT 0 : 2 (0:0). Jediným vítězstvím se tedy může pochlubit Starší přípravka, která na hřišti Nebušic zvítězila 5:7 (0:1), (0:2), (4:2), (1:2).

A mužstvo hrálo v sobotu 11. června v sestavě: Dušan Blaha, Miloslav Procházka, Milan Bradáč, Martin Doubek, Miroslav Najman, Bilguum Munkhbat, Petr Najman, Jan Koutecký, Pavel Gregor, Šimon Ilyk, Hieu Tran Ngoc, střídal hrající trenér Zdeněk Ráž. Čestné banky dali Doubek a Koutecký.

Příští utkání se hraje na hřišti Slovanu Bohnice C v neděli 19. června od 10:30.

Muži B doma v neděli podlehli ČVUT 0:2 v sestavě Petr Charvát, Tomáš Hamza, Dušan Blaha, Miloslav Procházka, Martin Schnappel, Martin Doubek, Bilguum Munkhbat, Petr Najman, Petr Bechyně, Pavel Gregor, Šimon Doubek, střídal Petr Vorel.

V dalším kole hraje dorost na hřišti Miškovice B v sobotu 18. června v 16:00.

Mladší dorost podlehl v neděli doma 2 : 8 Dukle Jižní Město. Příští utkání se hraje na hřišti Kyje Praha 14 19. června ve 14:00.

Dařilo se v pátek 10. června starší přípravce v souboji se Sokolem Nebušice. U sousedů vyhrála 5 : 7.

Hrálo se od 17:00 na trávě. Ve 2 minutě jsme šli do vedení, kdy dal branku Daniel Marek po asistenci Radovana Zachovala 0:1. Ve 3 minutě Radovan Zachoval střílel do brankáře. Ve 4 minutě Ondřej Tůma přestřeluje branku. Po první čtvrtině jsme vedli 0:1.

V 17 minutě Tomáš Zitta trefuje brankáře. Ve 22 minutě zvyšuje Martin Šíp po asistenci Šimona Holíka na 0:2. Ve 24 minutě Šimon Holík levým stehnem zvyšuje na 0:3. Po druhé čtvrtině 0:3. Ve 28 minutě soupeř snížil na 1:3. Ve 30 minutě opět dal branku Martin Šíp po asistenci Tomáše Zitty na 1:4. Ve 32 minutě soupeř snížil na 2:4. Ve 34 minutě opět soupeř snížil na 3:4. Ve 37 minutě soupeř vyrovnal na 4:4.

Ve 39 minutě soupeř překonal našeho brankáře Samuela Volfa, ale Pavel Šnajdr vykopnul z brankové čáry míč. Ve 39+1 minutě jsme šli opět do vedení, kdy dal branku Tomáš Zitta po asistenci Dana Marka na 4:5. Po třetí čtvrtině jsme vedli 4:5. Ve 43 minutě zvýšil Tomáš Zitta po asistenci Martina Šípa na 4:6. Ve 44 minutě soupeř snížil na 5:6. V 50 minutě levou nohou zpečetil naše vítězství brankou na 5:7 Radovan Zachoval.

Sestava: Šíp Martin, Krejcha Maxmilián, Zitta Tomáš, Samuel Volf, Selinger Martin, Zachoval Radovan, Holík Šimon, Marek Daniel, Martinů Matyáš, Tůma Ondřej, Šnajdr Pavel, Klabík Jan.

V dalším utkání čeká doma Starší přípravku Lokomotiva Praha, a sice v pátek 17. června v 17:30 hodin.

Mladší žáci podlehli v sobotu 11. června 1. FC Barrandov 2:12.  V dalším kole je čeká souboj na hřišti SK Čechoslovanu Chuchle, a sice 18. června v 09:00.