Muži A Slavoje pokračují ve 2. třídě

Závěrečné kolo fotbalových soubojů rozhodlo o vítězích a poražených. S radostí je třeba říct, že muži A Slavoje Suchdol sice prohráli se Slovanem Bohnice C, nicméně obsadili 9. místo dvanáctičlenné tabulky.

Ve 2. třídě skupina C se hrálo na hřišti Slovanu Bohnice C. Slavoj po poločasu 2:0 podlehl 4:1. Jedinou branku vsítil Tomáš Riedel.

Mužstvo nastoupilo v sestavě Zdeněk Ráž, Jakub Mechl, Tomáš Riedel, Michal Zatrapa, Martin Doubek, Jan Koutecký, Matěj Kotlín, Alexander Lochman, Pavel Gregor, Šimon Ilyk a Hieu Tran Ngoc .

Se statistikou 22 zápasů, skóre 42:57 a 22 bodů skončilo naše mužstvo na 9. místě dvanáctičlenné tabulky.

Mužstvo Slavoje muži B ve 3 třídě sk. A uhájilo na hřišti Miškovice B remízu 2:2. Góly dali Martin Schnappel a Miloslav Procházka.

Hrálo se v sestavě Petr Charvát, Dušan Blaha, Marek Šebek, Miloslav Procházka, Martin Schnappel, Martin Doubek, Bilguum Munkhbat, Petr Bechyně, Pavel Gregor, Lukáš Simandl, Milan Ludvík, Petr Vorel.

Výsledek 8. místo, 16 zápasů, skóre 16:33, 11 bodů. Deváté bylo mužstvo Advokát.

Mladší dorost podlehl v soutěži D. 2. A v poměru 4:2 na hřišti Kyje Praha 14.

Se statistikou 18 zápasů, skóre 18:141 skončil dorost na posledním 10. místě.

Starší přípravka v soutěži G3I 89 na domácím hřišti porazila Lokomotivu Praha 4:1 (0:1) (0:0) (1:0) (3:0).

Hned od začátku jsme si vytvořili několik šancí, ale ve 2 minutě jsme inkasovali a prohrávali 0:1. Ve 33 minutě po kombinaci jsme vyrovnali na 1:1, kdy branku dával Zitta Tomáš po asistenci Švarce Kryštofa. V 50. minutě Zitta Tomáš kopal přímý volný kop a trefil přesně, takže jsme vedli 2:1. V 51. minutě přidal branku Švarc Kryštof na 3:1. A v 52. minutě přidal brankovou pojistku Zachoval Radovan na 4:1. Konec zápasu 4:1. Celý zápas chytal Kreisl Bert. Hráli jsme kombinační fotbal.

Sestava: Kreisl Bert, Krejcha Maxmilián, Zitta Tomáš, Volf Samuel, Selinger Martin, Zachoval Radovan, Šíp Martin, Tůma Ondřej, Šnajdr Pavel, Klabík Jan, Čáha Tomáš, Klesnil Zdeněk, Kybal Adam, Švarc Kryštof.

Hodnocení hráčů: Krejcha Maxmilián – 1, Zitta Tomáš – 1, Volf Samuel – 1, Selinger Martin – 1, Zachoval Radovan – 1, Šíp Martin – 1, Tůma Ondřej – 1, Šnajdr Pavel – 1, Klabík Jan – 1, Čáha Tomáš – 1, Klesnil Zdeněk – 1, Kybal Adam – 1, Švarc Kryštof – 1.

Hodnocení brankáře: Kreisl Bert – 1.

S výkonem 18 zápasů, 101:122, 22 bodů obsadila starší přípravka 6. místo v desetičlenné tabulce.

Mladší žáci v soutěži F3D 67 statečně podlehli na hřišti SK Čechoslovan Chuchle 6 : 4

Obsadili 9 místo se statistikou 18 zápasů, 45:159 gólů, 6 bodů. Poslední skončily Řeporyje.

Všichni hráči, trenéři a funkcionáři se těší na víkendové oslavy 95. výročí TJ Slavoje Suchdol.

570x400_95-kopana