Letní kino u Keplera dnes ruší promítání kvůli bouřkám

Film Trabantem tam a zase zpátky dnes bohužel neuvidíte, a to kvůli varování před možnými přívalovými dešti a bouřkami. Snímek se v programu přesouvá na 4. července místo plánovaného Šťastného Lazzara. O dalších změnách budeme průběžně informovat.

Po loňském zkušebním provozu, který Praha 6 realizovala v rámci úspěšného projektu participativního rozpočtu „Mám nápad pro Šestku“, bude letos kino promítat pravidelně každý čtvrtek po osmnáct filmových večerů.

Vstup do letního biografu je díky finanční podpoře městské části Prahy 6 zdarma. Nehraje se pouze v případě nepříznivého počasí, na tento čtvrtek slibuje předpověď polojasno a denní teploty mezi 17 a 19 stupni.

Promítat se bude na velké plátno nejnovějšími projekčními i audio systémy, které se kvalitou blíží multiplexům. Divákům bude k dispozici přibližně stovka míst na sezení, ostatní mohou sledovat film z donesených podložek, lehátek, dek nebo vlastních židliček. U kina budou zajištěny toalety a k dispozici bude i stánek s občerstvením. Provozovatel kina, společnost Cinema Time, zase slibuje divákům, na které během léta čeká osmnáct filmových projekcí, také řadu překvapení v podobě filmových delegací a besed s tvůrci filmů.

„Letní kino je fenomén, oslovující nejen filmové fanoušky napříč generacemi,“ říká místostarosta Jan Lacina /STAN/.  Zážitek z projekce umocněný pobytem v přírodě má v sobě jedinečný rozměr, který láká stále více lidí. Ať už z nostalgie nebo naopak touhy po nových zážitcích. Letní kino navíc není jen o zhlédnutí filmu, je o setkávání se s přáteli, seznamování se s novými lidmi, o létě, volnosti a prázdninách.

Program Letního kina u Keplera  (začátky projekce ve 21.30 hod.)

13. 6. Oni a Silvio
20. 6. Kafarnaum 
27. 6. Tranzit 
4. 7. Trabantem tam a zase zpátky

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna